niedziela, 9 marca 2014

Pochwalona i inne dobrości :)

Moje morale wzrosły - mam level up w moim craft ability :P

Zostałam doceniona w Art-Piaskownicy przy projekcie laluszki :D ...to baaardzo miłe doświadczenie :)

Tak się ucieszyłam z tego powodu, że aż  postanowiłam jeszcze podziergać w papierze i wziąć udział w urodzinowych akcjach Art-P. Osobiście bardzo przypadło mi do gustu pierwsze w tym miesiącu wyzwanie (zboczenie zawodowe:)

Kolorowe kredki

Moja wersja to oczywiście mega tag.... bo zbieram na swoją ściankę samochwały różne takie kolorowe/pozytywne twory :P Ale już obiecywuję - więcej zdjęć na ścianie nie zrobię /leń ze mnie straszny/ ...denerwuje mnie ta żółć w tle...potwornie ;( Z mega taga jestem zadowolniona - porysowałam, pomalowałam / kredkami oczywiście;) /, użyłam takiego szabloniku z plastrami miodu i takiej pasty białej /to mój debiut - więc mam prawo nie wiedzieć co to:P/ i jeszcze przy tym miło spędziłam czas w jeszcze milszym towarzystwie :)

Ale to nie koniec dobrości na dzisiaj :) bo dzisiaj.............................................a bo dzisiaj był piękny dzień i były też starocie pod halą i dłuuuugi spacer i trochę słońca dla was też mam - prosto z Krakowa - prosto spod okrąglaka na Kazimierzu ;)
ps. dziękuję wszystkim którzy odwiedzają mojego bloga i zostawiają ślad po sobie - to też strasznie miłe doświadczenie :) 

ps' Milego tygodnia!!!!!!!!!! :*

3 komentarze:

  1. super jest Twój tag, radosny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczny tag, bardzo optymistyczny, rewelacyjnie dobrane kolory :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. zboczenie zawodowe ponoć nie szkodliwe a tag mega uroczy i bardzo pozytywny kolorystycznie ... dziękuję za udział w urodzinowym wyzwaniu AP :)

    OdpowiedzUsuń